Zwycięstwo Victorii Września na koniec sezonu [ZDJĘCIA]

Piotr Michalak
Zwycięstwo Victorii Września
Zwycięstwo Victorii Września fot. Piotr Michalak
Wysokie zwycięstwo Victorii Września z Piastem Kobylin. Na koniec sezonu biało-zieloni dali srogą lekcję ligowemu outsiderowi. Rozgromili przeciwników aż 6:0, cztery gole strzelając w pierwszej połowie.

Zwycięstwo Victorii Września w ostatnim meczu rundy jesiennej było spektakularne. Już po pierwszych minutach gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Lisieckiego i Zielińskiego. Chwilę później ponownie wpisał się na listę strzelców Zieliński, a po nim Lisiecki i na przerwę wrześnianie schodzili z czterobramkową przewagą

Victoria gromi Wartę Krzymów 6:0

Początkowe minuty drugiej odsłony pokazały, że piłkarze będą walczyli o kolejne bramki i zwycięstwo Victorii Września będzie jeszcze wyższe. Tylko kapitalne interwencje bramkarza Piasta uratowały drużynę gości przed utratą kolejnych goli.

Kolejny kwadrans to okres chaotycznej gry wrzesińskich piłkarzy i częste ataki gości, które skutecznie rozbijała linia obronna Victorii. Wydawało się, że obraz gry nie ulegnie zmianie, że wysokie prowadzenie satysfakcjonuje piłkarzy grających we mgle i lecącej z nieba mżawce.

Jednak zmiany dokonane przez trenera uskrzydliły nasz zespół. Zwłaszcza wprowadzenie Arkadiusza Juchacza. Już w pierwszych minutach po wejściu młody zawodnik zaliczył asystę przy trafieniu Buczkowskiego, a po chwili ustalił wynik spotkania na 6:0 po dynamicznej, indywidualnej akcji.

Zwycięstwo Victorii Września w ostatnim meczu kolejki przy sensacyjnej porażce Górnika Konin, pozwoliło biało-zielonym zbliżyć się do lidera. Rundę wiosenną wrzesińska drużyna rozpocznie ze stratą do koninian zaledwie jednego punktu.