Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Krispol kontra Stal Nysa [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol tym razem bez punktów. Dostał je rywal Stal Nysa.
Krispol tym razem bez punktów. Dostał je rywal Stal Nysa. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol kontra Stal Nysa. Wrzesińscy siatkarze ulegli przewadze przeciwnika przegrywając 1:3 na swoim boisku. Podopieczni Marka Jankowiaka tym razem bez punktu.

Krispol kontra Stal Nysa. Sobotni mecz w hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni od początku nie układał się po myśli siatkarzy Krispolu. W pierwszym secie zdekoncentrowani zawodnicy pozwolili, by rywale wyprzedzili ich o 7 punktów. Choć wrześnianie próbowali dogonić siatkarzy Stali Nysa nie zdołali przełamać przewagi przeciwników i przegrali 19:25.

Krispol kontra Stal Nysa

Zobacz: Krispol pokonał Kęczanina Kęty

Drugi set również należał do rywali (22:25). W trzeciej odsłonie wywiązała się zażarta walka, która zaowocowała pierwszym punktem dla naszej drużyny (31:29). Niestety czwarty set zakończył się 18:25 dla Stali.

Krispol kontra Stal Nysa - zobacz zdjęcia.