Uwaga: Zmienił się rozkład jazdy autobusu na małej pętli

Od poniedziałku, 11 marca, zmienił się rozkład jazdy autobusu na małej pętli.

Poniżej prezentujemy rozkład bezpłatnego autobusu na tak zwanej małej pętli.

Kurs ranny:
Przystanki Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4 Kurs 5 Kurs 6
PKS 04:46 05:11 05:55 06:21 07:00 07:24
Kaliska Kolejka 04:47 05:12 05:56 06:22 07:01 07:25
Opieszyn 04:48 05:14 05:58 06:24 07:03 07:27
Kilińskiego 04:49 05:16 05:59 06:25 07:05 07:29
Batorego 04:50 05:17 06:00 06:26 07:07 07:31
Królowej Jadwigi 04:51 05:18 06:01 06:27 07:08 07:32
Szosa Witkowska 04:53 05:19 06:03 06:29 07:11 07:35
Witkowska LO 04:55 05:20 06:04 06:30 07:12 07:36
Szkolna LO 04:56 05:21 06:05 06:31 07:13 07:37
Szkolna Szkoła nr 1 04:57 05:23 06:06 06:32 07:16 07:40
PKP 05:00 05:25 06:09 06:35 07:19 07:43
PKS 05:01 05:26 06:10 06:36 07:20 07:44

Kurs popołudniowy
Przystanki Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4 Kurs 5
PKP 15:46 16:12 16:35 17:17 17:43
PKS 15:49 16:15 16:38 17:20 17:45
Kaliska Kolejka 15:51 16:18 16:39 17:22 17:47
Opieszyn 15:53 16:21 16:42 17:24 17:49
Kilińskiego 15:55 16:23 16:43 17:26 17:51
Batorego 15:57 16:25 16:45 17:27 17:53
Królowej Jadwigi 15:58 16:26 16:46 17:28 17:54
Szosa Witkowska 16:00 16:28 16:48 17:30 17:56
Witkowska LO 16:01 16:30 16:49 17:32 17:57
Szkolna LO 16:02 16:31 16:50 17:33 17:58
Szkolna Szkoła nr 1 16:04 16:32 16:51 17:34 17:59
PKP 16:07 16:35 16:55 17:36 18:02
PKS 16:09 _ 16:59 17:37 18:03

KURSUJE TYLKO W DNI ROBOCZE.
Tolerancja przyspieszenia – 2 min, opóźnienia +3 min.

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3