Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zwycięstwo Krispolu Września [ZDJĘCIA]

Piotr Michalak
Zwycięstwo Krispolu Września
Zwycięstwo Krispolu Września fot. Piotr Michalak
Zwycięstwo Krispolu Września nad Avią Świdnik w sobotni wieczór przyniosło wrzesińskiej drużynie cenne punkty, które mogą umocnić ją w środku tabeli i oddalić od grupy czterech zespołów, które walczyć będą o utrzymanie w lidze.

Zwycięstwo Krispolu Września w pojedynku pierwszoligowych beniaminków było bezdyskusyjne. Wynik 3:0 odzwierciedla to, co działo się na boisku. Wrzesińscy siatkarze od początku kontrolowali przebieg spotkania i zasłużenie wygrali.

Ślepsk Suwałki lepszy od Krispolu

Pierwsze dwa sety miały bardzo podobny przebieg. Najpierw zawodnicy z Wrześni odskakiwali na kilka punktów, by później w wyniku pogoni siatkarzy Avii tracić wypracowaną przewagę i znów odskakiwać, zmuszając rywala do odrabiania strat. Na szczęście w końcówce nie było żadnych niespodzianek i obie partie zakończyły się zwycięstwem Krispolu Września, pierwsza do 20, a druga do 22.

Trzeci set był najbardziej zacięty. Przez większość czasu trwała walka punkt za punkt, a żadna z drużyn nie mogła uzyskać wyraźnej przewagi. Moment przełomowy nastąpił przy stanie14:14. Wówczas to podopieczni Marka Jankowiaka wzorem poprzednich odsłon odskoczyli na 17:14.

Siatkarze Avii Świdnik próbowali jeszcze odrabiać straty, ale dobrze się dzisiaj spisujący pomarańczowi nie dali przeciwnikowi dojść do głosu. Najpierw dzięki dobrej zagrywce Iglewskiego Krispol zdobył trzy punkty z rzędu, a potem Damian Dobosz punktami na 23:19 pogrążył żółto-niebieskich. Zwycięstwo Krispolu Września stało się faktem chwilę później. Trzeci set zakończył się identycznie, jak pierwszy, 25:20.