Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zwycięstwo Krispolu w I lidze [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Zwycięstwo Krispolu w I lidze.
Zwycięstwo Krispolu w I lidze. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
Zwycięstwo Krispolu w I lidze. Przy gorącym dopingu kibiców wrześnianie pokazali na co ich stać. Drużyna Marka Jankowiaka w pięknym stylu pokonała faworyta I ligi - Camper Wyszków.

Zwycięstwo Krispolu w I lidze. Nasza drużyna wygrała mecz z potentatem - Camperem Wyszków. Krispol - beniaminek udowodnił, że niedawny awans do I ligi był zasłużony. Wrzesińska ekipa wygrała 3:1.

Zobacz: Krispol znów wygrał bez straty seta

Podopieczni Marka Jankowiaka już w pierwszym secie pokazali, że trudno ich będzie pokonać. Obie drużyny zdobywały punkt za punktem, ale pod koniec Krispol zdecydowanie wyszedł na prowadzenie i wygrał 3 punktami (25:22).

Zwycięstwo Krispolu w I lidze

W drugim secie duże zaangażowanie zawodników i rewelacyjne serwisy Marcina Iglewskiego zaowocowały 6 punktami przewagi (25:19). Wrześnianie osłabli w kolejnym secie, który przegrali 25:20.

W czwartym secie nasi od początku parli do zdobycia przewagi i w połowie gry zdystansowali rywala aż 8 punktami! Choć pod koniec Camperowi Wyszków udało się wywalczyć kilka punktów, to nasi i tak wygrali 24:20.

Mecz inaugurujący pierwszoligowy sezon odbył się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 we Wrześni. Trybuny były pełne kibiców obu drużyn, którzy mocno wspierali swoich zawodników.

Zwycięstwo Krispolu w I lidze - zobacz zdjęcia z meczu!