Zawody wędkarskie w Pyzdrach [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Zawody wędkarskie w Pyzdrach.
Zawody wędkarskie w Pyzdrach. fot. Krzysztof Nowicki pyzdry.pl
Zawody wędkarskie w Pyzdrach zakończyły sezon spławikowy. Wędkarze, którzy zdobyli najwięcej punktów dostali puchary i medale. Największą rybę - niemal kilogramowego lina wyłowił Marek Chałupniczak.

W zawodach triumfował Łukasz Nowicki uzyskując 4520 punktów, drugie miejsce zajął Leszek Bulewicz z 4370 punktami, a trzecie Łukasz Makowski z 4290 punktami. Największą rybę ze Zbiorników Szybskich wyłowił Marek Chałupniczak – był to lin o wadze 980 gramów.

Zobacz: Odsłonięcie źródełka w Pyzdrach

Najmłodszy zawodnik - Kacper Chaciuk otrzymał puchar.

Zawody wędkarskie w Pyzdrach

W klasyfikacji Grand Prix pierwszy był Kamil Chaciuk, który zdobył w tym sezonie największą liczbę punktów.

Nagrody dla laureatów ufundowali lokalni przedsiębiorcy i prezes koła wędkarskiego w Pyzdrach.