Tomasz Szymkowiak z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski w przełajach

Ewa Konarzewska-Michalak
Tomasz Szymkowiak zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski.
Tomasz Szymkowiak zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski. fot. Archiwum Tomasza Szymkowiaka
Tomasz Szymkowiak zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych seniorów w Iławie. Gratulujemy lekkoatlecie z Wrześni i laureatowi tytułu Człowieka Roku 2013!

Tomasz Szymkowiak, biegacz z Wrześni reprezentujący barwy MKL Toruń zajął trzecie miejsce w biegu na dystansie 10 kilometrów.

Zobacz: Szymkowiak mistrzem Polski na 10 kilometrów

Zwyciężył Arkadiusz Gardzielewski (WKS Śląsk Wrocław) z czasem 30.15, drugie miejsce zajął Adama Nowickiego (MKL Szczecin). Szymkowiak stracił do lidera 14 sekund.

- Bardzo dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki mam nadzieję że kolejny medal będzie już za dwa miesiące podczas Mistrzostw Polski w biegach na 10000 metrów w Wieliczce które odbędą się 17 maja - skomentował na Facebooku wielokrotny mistrz Polski.