Skorzęcin. Urząd poszukuje osób do pracy sezonowej na terenie ośrodka

Paweł Brzeźniak
Urząd Gminy i Miasta Witkowo poszukuje osób do pracy sezonowej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Praca będzie polegać na obsłudze systemu wjazdowego na terenie ośrodka.

Zadania:

  • obsługa i dozór pracy urządzeń elektronicznych,
  • pobór opłat za wstęp przy pomocy urządzeń do tego przystosowanych (tj. drukarki fiskalnej współpracującej z systemem bezobsługowym opłat, kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych),
  • wydawanie kart czipowych dzierżawcom oraz osobom uprawnionym,
  • inne zadania zlecone przez Urząd w zakresie obsługi wstępu.

Skorzęcin: Czy jezioro Niedzięgiel zmieni się w kałużę? Zoba...

Wymagania:

  • preferowane osoby - studenci,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w pracy,
  • komunikatywność,

Oferowana jest umowa zlecenie na okres 3-4 miesięcy.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie wniosków w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta ul. Gnieźnieńska 1, 62-230 Witkowo, do dnia 24 maja 2022 r. tel. 61 477 82 29 lub 505-352-591.

Urzędnicy skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami.

Na Skorzęcin niektórzy patrzą z góry.. Tym razem, spójrz i T...

We wniosku prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!