Medal dla Malwiny Woźniak [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Medal dla Malwiny Woźniak.
Medal dla Malwiny Woźniak. fot. archiwum UKS PCT
Medal dla Malwiny Woźniak. Zawodniczka UKS Pyzdrskie Centrum Taekwondo wywalczyła brązowy krążek w Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w Ciechanowie. W zawodach uczestniczyło czterech sportowców.

Medal dla Malwiny Woźniak. Pyzdrzanka odniosła sukces w Pucharze Polski Juniorów i Seniorów. Impreza odbyła się w dniach 7-9 marca w Ciechanowie.

Medal dla Malwiny Woźniak

Malwina wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal w układach formalnych juniorów. Oprócz niej w zawodach startowało jeszcze trzech zawodników z Pyzdr w kategorii juniorzy młodsi. Olga Radziejewska zajęła 13. miejsce, Dawid Mizerka 5. miejsce oraz Artur Sobczak 28 miejsce.

W walkach pyzdrski klub znalazł się w pierwszej 10., natomiast w klasyfikacji medalowej na miejscu 19. W zawodach pucharowych rywalizowali przedstawiciele 40 klubów z całej Polski.

Medal dla Malwiny Woźniak - zobacz zdjęcia.