Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Krispol wygrał z TKS Tychy [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol wygrał z TKS Tychy.
Krispol wygrał z TKS Tychy. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol wygrał z TKS Tychy. Zwycięstwo zapewniło wrzesińskiej drużynie komplet punktów i utrzymanie pozycji w I lidze. Jednak wynik 3:1 kosztował naszych siatkarzy wiele wysiłku.

Krispol wygrał z TKS Tychy. Mecz odbył się 5 lutego w hali przy ul. Słowackiego.

Zobacz: Krispol pokonał Kęczanina Kęty

Wrześnianie bez większego wysiłku zwyciężyli w pierwszym secie. Zakończył się on 25:21 dla podopiecznych Marka Jankowiaka. Pomarańczowi potrafili utrzymać przewagę niemal od początku.

Krispol wygrał z TKS Tychy

Dobra passa skończyła się w drugiej odsłonie, w której Krispol pozwolił przeciwnikowi przejąć prowadzenie. W połowie seta TKS Tychy zwiększył dystans do ośmiu punktów. Rozgrywka zakończyła się wynikiem 25:17 dla przeciwnika.

Partie: trzecia i czwarta skończyły się takim samym, korzystnym dla Krispolu, wynikiem - 25:23. Gra wymagała skupienia i koncentracji, która nie raz zawodziła zawodników gospodarzy. Na szczęście wspólny wysiłek drużyny, a zwłaszcza mobilizacja Marcina Iglewskiego, Jakuba Rohnki i Damiana Dobosza przyniosły Krispolowi zwycięstwo.

Skład Krispolu: Marcin Iglewski, Łukasz Jurkojć, Witold Chwastyniak, Kacper Bielicki, Damian Dobosz, Łukasz Murdzia, Michał Dębiec, Jakub Rohnka, Paweł Gajowczyk, Mateusz Iglewski.

Krispol wygrał z TKS Tychy - zobacz zdjęcia.