APP Krispol przegrał z Victorią Wałbrzych w meczu play off [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
APP Krispol pokonany w pierwszym meczu play off.
APP Krispol pokonany w pierwszym meczu play off. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
APP Krispol przegrał pierwszy mecz fazy play off. Pomarańczowi walczyli do końca - przegrali w tie breaku z Victorią Wałbrzych. Teraz przed wrześnianami mecz o wszystko w Wałbrzychu.

APP Krispol nie dał rady Victorii Wałbrzych - drużynie, którą pokonał w tym sezonie dwa razy. Pomarańczowi przegrali na swoim boisku w tie breaku.

Dwa pierwsze sety poszły po myśli wrześnian - wygrali je 25:18, 25:22. Niestety w trzecim secie skończyła się dobra passa wrzesińskiej drużyny. Podopieczni Marka Jankowiaka popełniali błędy, a rywale ruszyli do ataku. Ostatecznie ta odsłona zakończyła się dramatycznym wynikiem - 25:15 dla Victorii Wałbrzych.

APP Krispol przegrał z Victorią Wałbrzych w meczu play off

Pomarańczowi bez powodzenia próbowali przełamać opór przeciwników w czwartym secie (17:25). Ostatecznie w tie breaku przegrali 13:15.

Zobacz: Krispol przegrał ostatni mecz

Kolejny mecz play off odbędzie się w Wałbrzychu. Drużyny grają do dwóch wygranych meczy.

APP Krispol: Chwastyniak, Iglewski, Dobosz, Antosik, Jasiński, Tylicki (libero) oraz Wajdowicz, Skup, Kempiński, Sęk, Murdzia,

Victoria: Kaczmarek, Fijałek, Olszewski, Zieliński, Krulicki, Filipiak, Mihulka (libero), Kamiński, Piórkowski, Olczyk,

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani