APP Krispol - Kęczanin Kęty [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
APP Krispol - Kęczanin Kęty.
APP Krispol - Kęczanin Kęty. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
APP Krispol - Kęczanin Kęty. Wrześnianie bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon w pierwszej lidze. Zwyciężyli przeciwnika z Małopolski w trzech setach, czym potwierdzili dobrą formę.

Triumf APP Krispol 0:3 wcale nie był przesądzony. Pierwszy set, choć wygrany sprawił wiele trudności pomarańczowym. Przeciwnicy potrafili wykorzystać słabość wrześnian i stworzyć siedmiopunktowy dystans. Niespodziewanie pod koniec rozgrywki drużyna gospodarzy nabrała wiatru w żagle i wyrównała 25:25. Zażarta walka do ostatniej minuty zaowocowała zwycięstwem 29:27.

Zobacz: Otwarcie sezonu APP Krispol

Drugi set zdecydowanie należał do drużyny Marka Jankowiaka i zakończył się 25:16. Trzecia odsłona przypieczętowała dobrą passę wynikiem 25:22.

APP Krispol - Kęczanin Kęty

Drużyna gospodarzy: Witold Chwastyniak, Marcin Iglewski, Damian Dobosz, Krzysztof Antosik, Mateusz Jasiński, Sebastian Tylicki (libero) oraz Patryk Skup, Bartosz Wajdowicz, Krystian Kempiński, Paweł Sęk, Mateusz Iglewski.

Drużyna gości: Mateusz Błasiak, Jarosław Macionczyk, Mateusz Ogrodniczuk, Bartosz Pietruczuk, Karol Behrendt, Bartosz Mariański, Wiktor Macek, Jonasz Biegun, Łukasz Ciupa, Kordian Szpyrka, Jakub Gaweł, Wojciech Gandyk