Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drugie zwycięstwo Krispolu nad Cuprum [GALERIA]

Piotr Michalak
Drugie zwycięstwo Krispolu nad Cuprum
Drugie zwycięstwo Krispolu nad Cuprum fot. Piotr Michalak
Drugie zwycięstwo Krispolu nad Cuprum daje duże nadzieje na grę w kolejnej fazie play-off. Teraz trzeba jeszcze wygrać w jaskini lwa. A jak do tej pory w Lubinie pomarańczowi przegrywali.

Drugie zwycięstwo Krispolu nad Cuprum było znacznie bardziej spektakularne niż wczorajsza wygrana. Podopieczni Marka Jankowiaka rozbili dziś miedziowych 3:0, nie pozostawiając złudzeń, kto będzie rozdawał karty na parkiecie przy Słowackiego.

Zobacz: Krispol znowu w grze

Goście co prawda na początku spotkania postawili trudne warunki i przez większość część seta kontrolowali grę, ale wrzesińscy siatkarze nie odpuszczali. W konsekwencji, podobnie jak we wczorajszym meczu, mieliśmy grę na przewagi. Dziś lepsi okazali się wrześnianie, wygrywając 30:28.

W drugim secie gra wyglądała już zupełnie inaczej. Uskrzydleni dobrym początkiem zawodnicy Krispolu narzucili swój styl gry, szybko oderwali się od rywali, którzy gdzieś tak w okolicach pierwszej przerwy technicznej chyba odpuścili seta, co dało pomarańczowym wysokie zwycięstwo: 25:16

Wydawało się, że trzeci set będzie wyglądał podobnie, goście jednak zebrali się w sobie i w konsekwencji mieliśmy zacięte, emocjonujące widowisko. Żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć przewagi. Gdy tylko odskakiwała na dwa, trzy punkty, natychmiast przeciwnicy odrabiali straty.

Wyrównana gra trwała aż do stanu 21:21, kiedy to Krispol zdobył cztery punkty z rzędu, pokonując zasłużenie Cuprum 3:0. Tym samym stan gier w pierwszej rundzie play-off jest remisowy, 2:2 i o awansie do drugiej rundy zadecyduje piąte spotkanie w Lubinie. Życzymy naszym zawodnikom zwycięstwa.