ZSZ nr 2 we Wrześni: Uczennica i dwóch uczniów szkoły na Koszarach uczestniczyli w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Cukierniczym im. Wojciecha Kandulskiego w Poznaniu.

ZSZ nr 2 we Wrześni: Troje uczniów znalazło się wśród 17 uczestników tegorocznej edycji prestiżowego konkursu cukierniczego w Poznaniu.

ZSZ nr 2 we Wrześni na Konkursie Cukierniczym KandulskiegoTrzecioklasista Sebastian Michalski z klasy trzeciej uplasował się na szóstej pozycji. Weronika Fijołek i Paweł Krzywdziński z klasy drugiej zajęli jedenaste i ósme miejsce. Przede wszystkim jednak uczniowie odbywający praktyki zawodowe w Cukierni Kuczora zdobyli cenne doświadczenia.

Zobacz: Wojewódzki turniej cukierniczy i piekarniczy

Podczas siedmiu godzin finaliści do wykonaniach wiele trudnych zadań obejmujący zarówno wiedzę określoną przez program nauczania, jak również umiejętności wykraczające poza ramy nauki szkolnej, zdobyte podczas konkursów cukierniczych.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!