W wypadku zostało rannych 5 osób, w tym czworo dzieci W wypadku zostało rannych 5 osób, w tym czworo dzieci

W wypadku zostało rannych 5 osób, w tym czworo dzieci. (© Tomasz Bolt)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W miejscowości Tarnowa w województwie wielkopolskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zginęła 43-letnia kobieta. Czwórka jadących z nią dzieci oraz kobieta kierująca drugim autem zostali ranni.

Do wypadku doszło w środę, 5 lipca po godz. 19 w miejscowości Tarnowa niedaleko Pyzdr w powiecie wrzesińskim. Z nieustalonych na razie przyczyn zderzyły się tu dwa samochody osobowe – ford i volkswagen.

- Jadąca fordem kobieta zginęła na miejscu. W jej samochodzie znajdowała się czwórka dzieci – jedno w wieku 12 lat i troje w wieku 11 lat. Wszystkie zostały przewieziono do szpitali w Koninie i Wrześni – wyjaśnia Tomasz Michalak z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. - Ranna została także kobieta kierująca volkswagenem. W stanie krytycznym została przetransportowana helikopterem do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim - dodaje.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności wypadku.

Wypadek na ulicy Śródmiejskiej w Kaliszu

źródło: gloswielkopolski.pl/x-news.pl.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!