Tomasz Szymkowiak na podium XVII Zimowego Biegu Trzech Jezior

Karolina Barełkowska
Artur Kołodziejczak
W sobotę w Trzemesznie odbył się XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior. W zawodach wzięli również sportowcy z naszego powiatu.

Zawodnicy mieli do pokonania dwie trasy - jedna licząca 15 kilometrów, kolejna - 5 km. W biegu łącznie wystartowało 745 osób, w tym 134 kobiet. Z Nights Runners Września wystartowało 13 zawodników, natomiast z klubu Kosynier Września 4.

Bieg na dłuższej trasie wygrał Strażyński Andrzej z Centrum Eksportu `klementyka` Umcs Lublin. Drugi był Rogiewicz Andrzej, z Packman Team. Ostatnie miejsce na pudle zajął wrzesiński zawodnik - Szymkowiak Tomasz, z Beetter Sport Drink Team. Wśród pań najszybsza była Paduszyńska Wioletta, z Wierzbicki Running Project.

Na krótszym odcinku triumfował Moszyński Dariusz, wśród kobiet Łuczyńska Wiktoria. Klasyfikacje drużynową wygrali zawodnicy z Wrześni.