jedną z gwiazd memoriału Arkadiusza Gołasia będzie Paweł Zagumny jedną z gwiazd memoriału Arkadiusza Gołasia będzie Paweł Zagumny

jedną z gwiazd memoriału Arkadiusza Gołasia będzie Paweł Zagumny. (© Sylwia Dąbrowa)

Zobaczcie, co dzieje się w weekend na wielkopolskich obiektach sportowych

PIŁKA NOŻNA
Medyk Konin – Olimpia Szczecin, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 16. Stadion im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego w Koninie.
Polonia Poznań – Lechia Gdańsk, I liga kobiet (grupa północna), niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Harcerskiej w Poznaniu.
Lipno Stęszew – Lubuszanin Drezdenko, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Trzebawskiej w Stęszewie.
Gwardia Koszalin – Legionovia, II liga, niedziela, godz. 16. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Górnik Konin – Jarota Jarocin, III liga, sobota, godz. 16. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
Centra Ostrów Wielkopolski – Bałtyk Gdynia, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

"Jestem dumny, że mogę pracować z tak wielkim klubem"

(Źródło: MJ Media)

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Iskra Szydłowo – Unia Swarzędz (15), Kotwica Kórnik – Grom Plewiska (16), Mieszko Gniezno – Orły Pniewy (16), Tarnovia Tarnowo Podgórne – Huragan Pobiedziska (16), Nielba Wągrowiec – Warta Międzychód (16), Wełna Skoki – Sparta Oborniki (16), Lubuszanin Trzcianka – GLKS Wysoka (16); niedziela: Pogoń Łobżenica – GKS Dopiewo (15);
grupa południowa – sobota: Tur 1921 Turek – Kania Gostyń (13), Pogoń Nowe Skalmierzyce – Victoria Września (13), Korona Piaski – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski (16), Polonia Kępno – SKP Słupca (16), Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Rawia Rawicz (16), Polonia 1912 Leszno – Victoria Ostrzeszów (16), Odolanovia Odolanów – LKS Gołuchów (16), PKS Racot – Obra Kościan (15.30).

Warta Poznań – Śląsk Wrocław, Centralna Liga Juniorów U19 (grupa zachodnia), sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Warta Poznań – Lech Poznań, Centralna Liga Juniorów U17 (grupa B), sobota, godz. 12. Boisko przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.

FUTSAL
Futsal Oborniki – Futsal Leszno, I liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

KOSZYKÓWKA
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – AZS AJP Gorzów Wielkopolski, ekstraklasa kobiet, sobota, godz 18. Hala SP nr 11 przy ul. Batorego w Ostrowie Wielkopolskim.
BC Obra Kościan – Politechnika Gdańska, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Maya w Kościanie.
Sokół Międzychód – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
KS Kosz Pleszew – MKS Otmuchów, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18.30. Hala przy ul. Bolesława Krzywoustego w Pleszewie.

PIŁKA RĘCZNA
MKS Urbis Gniezno – UKS Drwęca Novar Lubicz, I liga kobiet, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Real Astromal Leszno – GKS Żukowo, I liga mężczyzn (grupa A). Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.

HOKEJ NA TRAWIE
AZS AWF Poznań – Warta Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz.12. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14.Boisko Politechniki Poznańskiej przy ul. Przystań w Poznaniu.
Stella Gniezno – Polonia Skierniewice, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 11. Stadion im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieżnie
MKS Środa Wielkopolska – Ósemka Tarnowskie Góry, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.

SIATKÓWKA
13. Memoriał Arkadiusza Gołasia, mężczyźni, sobota, Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice (13), Onico Warszawa – Berlin Recycling Volleys (17), niedziela, mecz o 3. miejsce (13), finał (16). Hala przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie.

SPORT SAMOCHODOWY
9. i 10. runda wyścigowych mistrzostw Polski, 5. runda mistrzostw Polski Pucharu 318 Is Cup PL, 4. runda mistrzostw Polski Hour Race, ADAC Haigo Historic Cup, memoriał Jana Leśniaka, sobota, godz. 11.15, niedziela, godz. 10.15. Tor Poznań przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.

KAJAKARSTWO

Piąte długodystansowe regaty im. Rafała Piszcza, międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików, międzynarodowe mistrzostwa województwa wielkopolskiego, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 10. Tor regatowy Malta przy ul. Wiankowej w Poznaniu.

JEŹDZIECTWO
Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej, sobota, niedziela, konkursy ogólnopolskie od godz. 11. Parkur KJ Agro-Handel Śrem w Olszy.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: