Już po raz drugi poznańskie schronisko dla zwierząt podjęło współpracę z Fundacją Mały Piesek Zuzi, która ma na celu zachęcenie poznaniaków: oddaj zwierzętom 1 proc. podatku.

- W ubiegłym roku udało nam się zebrać 90 tysięcy złotych. Mamy nadzieję, że w tym roku także znajdą się poznaniacy, którzy będą chcieli wesprzeć schronisko - mówi Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Schronisko dla zwierząt w Poznaniu


Obecne w poznańskie schronisko dla zwierząt zamieszkuje ponad 400 psów i 80 kotów. Największym problemem jest zapewnienie rocznego zapasu suchej karmy dla podopiecznych schroniska. Ze zgromadzonych podczas ubiegłorocznej zbiórki pieniędzy, zakupiono także używany samochód.

Czytaj też: Schronisko dla zwierząt w Poznaniu: Podaruj dom kotom [ZDJĘCIA]


Schronisko dla zwierząt w Poznaniu: Oddaj zwierzętom 1 proc. podatku

Fundacja Mały Piesek Zuzi zajmuje się prowadzeniem oraz upowszechnieniem terapii niepełnosprawnych dzieci z udziałem zwierząt.

Aby przekazać jeden procent swojego podatku dla schroniska dla zwierząt w Poznaniu należy wpisać numer KRS 0000268184, z dopiskiem w rubryce "cel szczegółowy": pomoc dla schroniska.

Twórz Nasze Miasto razem z nami. Pisz na poznan@naszemiasto.pl lub zostaw nam wiadomość na facebooku


ZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kasia (gość)

Świetna akcja! Z całego serca polecam wszystkim, którzy choć trochę interesują się losem zwierząt. Ja przekazałam swój 1% na zwierzęta i czuje niebywałą satysfakcję. Przekaż i Ty - na Fundacje Niechciane i Zapomniane, OTOZ Animals, EMIR, czy Zwierzęta i My. Możesz również przyłączyć się do wolontariatu, dzięki czemu, będziesz czynnie brał udział w pomocy zwierzętom.