Posnanię w dniu otwarcia odwiedziło 42 tysiące osób Posnanię w dniu otwarcia odwiedziło 42 tysiące osób

(© Adrian Wykrota)

19 października minie rok od otwarcia centrum handlowego Posnania. Z okazji urodzin galeria chce spełnić życzenia swoich klientów. Pięciu szczęśliwców spełni swoje marzenia o łącznej wartości 25 tys. zł, a to nie koniec niespodzianek.

Posnania to największa galeria handlowa w Poznaniu. Została otwarta 19 października 2016 r. i tylko tego jednego dnia przez jej drzwi przeszło 42 tysiące gości. Po niecałym roku działalności Posnania może poszczycić się rekordową liczbą ponad 12 milionów odwiedzających.

Przez ostatni rok Posnania osiągnęła wiele sukcesów. Została wielokrotnie nagrodzona w prestiżowych międzynarodowych konkursach m.in. The European Property Awards i ICSC Solal Marketing Awards. Galeria jednak najbardziej cieszy się z zaufania swoich klientów. Jak podaje, przeprowadzone w czerwcu 2017 roku badania konsumenckie potwierdzają, że 77 proc. mieszkańców Poznania i regionu zarekomendowałoby obiekt swoim znajomym, a dla 68 proc. z nich Posnania to najchętniej odwiedzane centrum handlowe.

Z okazji swoich pierwszych urodzin centrum handlowe chce właśnie w szczególny sposób uhonorować swoich klientów. Urodzinowy „długi” weekend rozpocznie się już w czwartek, 19 października i potrwa aż cztery dni. Na gości czekać będą liczne niespodzianki i atrakcje.

– Dzięki naszym klientom to był wspaniały rok dla Posnanii, dlatego też postanowiliśmy podziękować naszym Klientom i spełnić ich 365 życzeń. Jedno za każdy wspólny dzień – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Na czym będzie polegać spełnianie życzeń? Wystarczy wskazać bliską sobie osobę, uzasadnić, dlaczego życzenie właśnie tej osoby chce się spełnić i wysłać zgłoszenie na specjalny adres e-mail: posnaniaspelniazyczenia@posnania.eu. Życzenia pięciu wybranych szczęśliwców zostaną zrealizowane, a ich łączna wartość wyniesie 25 tys. zł. Pozostałe 360 niespodzianek będzie czekało na klientów w urodzinowy weekend.

Zobacz relację wideo z otwarcia Posnanii:

źródło: gloswielkopolski.pl/x-news.pl.


Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!