Korona Kielce - Lech Poznań 2:2. Kolejorz stracił gola w ostatniej akcji meczu! [ZDJĘCIA]

Grzegorz Szkiłądź
Kolejorz frajersko stracił punkty w Kielcach. Pewne zwycięstwo odebrał Kolejorzowi w ostatniej akcji meczu Kamil Sylwestrzak. Korona Kielce - Lech Poznań 2:2 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

Korona Kielce - Lech Poznań 2:2. Kolejorz stracił gola w ostatniej akcji meczu!

Już pierwsza ofensywna akcja Kolejorza zakończyła się powodzeniem. Ładnie w pole karne wszedł Darko Jevtić, który zagrał wzdłuż bramki. Paweł Golański tak wybijał futbolówkę, że ta trafiła wprost pod nogi Kaspra Hamalainena. Fin długo się nie zastanawiał i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Lech przeważał, a Korona wyrównała po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego dokładnie dośrodkował Paweł Golański, a Oliver Kapo głową pokonał Macieja Gostomskiego.

Jednak w 28. minucie było już 2:1 dla Poznańskiej Lokomotywy po fantastycznej akcji Szymona Pawłowskiego. Pomocnik Kolejorza zszedł do środka, wymienił piłkę z Karolem Linettym, ograł dwóch obrońców Korony i pewnym strzałem po ziemi tuż obok słupka wyprowadził Kolejorza na prowadzenie.

W drugiej połowie z boiska wiało nudą, aż do ostatniej minuty meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję skutecznie zamknął Kamil Sylwestrzak, który wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości. Sędzia nie pozwolił już nawet lechitom wznowić gry od środka...

Korona Kielce - Lech Poznań 2:2 (1:2)
Bramki:
0:1 Kasper Hamalainen (5), 1:1 Olivier Kapo (16), 1:2 Szymon Pawłowski (28), 2:2 Kamil Sylwestrzak (90).

Korona: Vytautas Cerniauskas – Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak – Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanovic, Vanja Markovic (75. Nabil Aankour), Michał Janota – Olivier Kapo, Siergiej Chiżniczenko (53. Przemysław Trytko)

Lech: Maciej Gostomski – Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński (77. Paulus Arajuuri), Barry Douglas – Gergo Lovrencsics (82. Dariusz Formella), Łukasz Trałka, Darko Jevtic, Szymon Pawłowski, Karol Linetty – Kasper Hamalainen (71. Zaur Sadajew).

Żółte kartki: Vlastimir Jovanovic - Barry Douglas, Zaur Sadajew.
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce). Widzów: 7 411.

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!