Koncert Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie dał uczniom możliwość pokazania tego, co potrafią. Impreza przysłużyła się też integracji społeczności szkolnej i mieszkańców wsi.

Koncert Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie.

Galowy Koncert Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży odbył się w piątek 31 stycznia. Przed publicznością zaprezentowali się uczniowie utalentowani intelektualnie, ruchowo i artystycznie. Tydzień wcześniej, podczas eliminacji jury obejrzało występy dzieci. Nagrodą był pokaz na koncercie przed dyrekcją, zaproszonymi gośćmi, nauczycielami, rodzicami, krewnymi i kolegami.

Koncert Zespołu Szkół Społecznych w GrzybowieZebrani podziwiali występy wokalne, instrumentalne, taneczne, recytatorskie, kabaretowe i sportowe. Brawom nie było końca. Imprezę pomogli zorganizować rodzice, którzy przygotowali stroje dla dzieci oraz pyszne ciasta.

Zobacz: Kiermasz świąteczny w Kleparzu

Szkoła społeczna w Grzybowie kolejny raz udowodniła, że można zrobić coś więcej. Nauczyciele i rodzice poświęcili czas dzieciom, zintegrowali społeczność szkolną i środowisko lokalne. Impreza z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz imprez i wydarzeń szkolnych.

Koncert Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie - zobacz zdjęcia.

Nauka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obiektywna (gość)

Kto w piątek wieczorem przed feriami poświęca wolny czas dla dzieci.....tylko nauczyciele z powołania, a tacy są w Grzybowie, no i rodzice , którzy zawsze pomogą, zawsze angażują się w inicjatywy szkolne i klasowe. Mało takich szkół, takich nauczycieli i takich rodziców. GRATULACJE

przyjaciel szkoły (gość)

Grzybowo jak zwykle na wysokim poziomie, inne szkoły daleko , daleko w tyle, tu naprawdę nauczyciele są dla dzieci, z dziećmi i robią dobra robotę, Kadra na medal!!!