Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Klub Motorowy MKS Nekla trzeci w sezonie [ZDJĘCIA]

komi
Klub Motorowy MKS Nekla trzeci w sezonie.
Klub Motorowy MKS Nekla trzeci w sezonie. M.Sulkowska
Klub Motorowy MKS Nekla zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej. Wynik ten, choć wysoki oznacza spadek w porównaniu z ubiegłym sezonem, kiedy to neklanie byli zwycięzcami.

Neklanie zakończyli sezon z 8 541 punktami - w rywalizacji uczestniczyło 40 klubów. Lepszy okazał się tylko Motocross Polska Polkowice (1 miejsce) i WKM Wschowa (2 miejsce).

Zobacz: Klub MKS Nekla w połowie sezonu

Najlepszym zawodnikiem Klubu Motorowego MKS Nekla jest 16-letni Boguś Sulkowski, który triumfował w klasie MX2 z 897 punktami. Jako jeden z niewielu startował on we wszystkich rundach strefy zdobywając wysoką pozycję i zyskując cenne punkty również dla klubu.

Klub Motorowy MKS Nekla

Andrzej Szalbierz był drugi w klasie MX Masters, Aleksandra Kowalik zajęła dobrą drugą pozycję wśród 14 startujących dziewcząt, takie samo miejsce zdobył najmłodszy zawodnik MKS Nekla – Marcin Bandosz.

Czwartą pozycją w klasie MX2 Junior zakończył sezon Jakub Nowicki, Marek Begier był piąty w klasie MX1.

Klub Motorowy MKS Nekla - zobacz zdjęcia.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0