Kiermasz świąteczny w Kleparzu. Ręcznie wykonane ozdoby i dekoracje świąteczne można było kupić na kiermaszu świątecznym w Kleparzu. Oryginalne wyroby wykonali uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie.

Kiermasz świąteczny w Kleparzu. Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie po raz ósmy zorganizował kiermasz świąteczny. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej w przedszkolu Grzybek w Kleparzu. Uczniowie, nauczyciele i rodzice przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji. Można było kupić jedyne w swoim rodzaju ozdoby choinkowe i wyroby świąteczne, od kartek pocztowych po kolorowe dekoracje.

Zobacz: Szkolny piknik w Grzybowie

W programie artystycznym zaprezentowały się przedszkolaki i uczniowie grzybowskiej szkoły. Młodzi artyści pokazali sztukę teatralną, grali oraz śpiewali świąteczne utwory.

Kiermasz świąteczny w KleparzuRozstrzygnięto konkursy zorganizowane przez Sejmik Uczniowski - na najciekawszą muszkę oraz świąteczną choinkę. Nagrodzono wszystkich twórców drzewek, w gronie których znalazła się Oliwia i Kacper Andrzejczak, Eryk Bączyk, Maria Mikołajczak, rodzina Śpiewaków, Oliwier Bartkowiak, Wiktoria Błaszczyk, Zofia Miczuga, Stanisław i Piotr Miczuga, Jakub Majchrzycki, Marcel i Wojciech Furmaniak, rodzina Kaźmierczaków, Adam Pańczak, Izabela Kaczor oraz Zuzanna Staniszewska.

Kiermasz świąteczny w Kleparzu - zobacz zdjęcia.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!