Powitajmy wiosnę i precz przegońmy zimę! Rezerwat Archeologiczny Gród w Grzybowie zaprasza dzieci i młodzież do zabawy w plenerze.

Impreza odbędzie się pierwszego dnia wiosny 21 marca o godz. 11.00.

Zabawa rozpocznie się korowodem z Marzannami, który na pewno przegoni zimę za siódmą górę i rzekę. Dla lepszego efektu warto zabrać ze sobą proste instrumenty – plastikowe butelki, puszki z grochem, czy dzwoneczki, a na siebie włożyć wiosenne ozdoby.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez muzeum jest gra terenowa „W poszukiwaniu śladów wiosny”, konkurs na Marzannę, na autorskie wiersze wiosenne, będzie też palenie kukły i strojenie wiosny.
Zabawa zakończy się ciepłą grochówką z chlebem.

Udział w imprezie bezpłatny.

Jeszcze do 20 marca potrwają warsztaty „Budzimy gliniane pisanki i grzechotki”. Zajęcia trwają 45 minut i są organizowane od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Koszt uczestnictwa – 5 zł.
Zgłoszenia pod nr tel. 507 513 798, lub 61 880 00 76

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!