Na sobotnim festynie bawiła się cała społeczność Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie oraz przedszkola w Kleparzu. Imprezę urządzono w grzybowskim grodzie.

W słoneczne, sobotnie popołudnie świętowano jednocześnie Dzień Matki, Ojca, Dziecka, a także Dzień Patrona Zespołu Szkół Społecznych – Olgierda Brzeskiego.

Zobacz: Piruety i hołubce - Talenty 2013

Wyjątkowe wydarzenie wymagało odpowiedniej oprawy. Kadra pedagogiczna i rodzice przygotowali dla gości niespodziankę – humorystyczny spektakl z historycznym wątkiem. W przedstawieniu pojawiły się wilki, kruki, panny zbierające grzyby oraz ich ojciec – wąsaty woj, którego zagrała dyrektor Mariola Zalepa.

Nauczycielki zainscenizowały też wiersze Juliana Tuwima wcielając się w rolę pani słowikowej, samochwały i skarżypyty. Na uwagę zasługiwały starannie przygotowane stroje oraz dobrze dobrana muzyka. Publiczność ciepło przyjęła występy pedagogów.

Rodzice oklaskiwały swoje pociechy, które zaprezentowały się w bogatym programie artystycznym. Prym wiedli laureaci tegorocznych Talentów – wokaliści, deklamatorzy, instrumentaliści i tancerze. Na zaimprowizowanej scenie wystąpiły przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Dzieci bawiły się w gry sportowe i skakały na dmuchanym zamku. Dla wszystkich przygotowano słodki i słony poczęstunek.

Imprezę zorganizował ZSS w Grzybowie oraz Rada Sołecka.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!