Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Krispol kontra Pekpol Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol kontra Pekpol Ostrołęka.
Krispol kontra Pekpol Ostrołęka. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol kontra Pekpol Ostrołęka. Wrzesińscy siatkarze z trudem pokonali słabszego rywala na swoim boisku. Po remisie 2:2 mecz rozstrzygnął się w tajbreku. Spotkanie było jednym ze słabszych wystąpień Krispolu.

Spotkanie Krispol kontra Pekpol Ostrołęka nieoczekiwanie zakończyło się dla wrześnian szczęśliwie. Mecz odbył się 22 lutego w hali przy ul. Słowackiego we Wrześni.

Zobacz: Krispol wygrał z TKS Tychy

Co prawda podopieczni Marka Jankowiaka wygrali pierwszy set (25:21), ale w drugim ponieśli sromotną klęskę.

Krispol kontra Pekpol Ostrołęka

Przeciwnicy bezbłędnie wykorzystywali luki w obronie naszej drużyny i w połowie odsłony o 9 punktów zdystansowali Krispol. Nie pomogły narady z trenerem - wrześnianie zmobilizowali się pod koniec seta, ale przegrali z Pekpolem 24:25. Dwa ostatnie punkty stracił Rohnka nieudaną zagrywką i źle odebranym serwisem.

W trzecim secie sytuacja wyglądała podobnie - Pekpol w ataku, Krispol w defensywie, co zakończyło się wynikiem 20:25 dla gości. Nawet doping kibiców pomarańczowych nie był stanie zmobilizować siatkarzy do skuteczniejszej walki.

W czwartej odsłonie Krispol stanął na nogi, choć rywale nie odpuszczali. Walka toczyła się o każdy punkt. Nasi siatkarze pokonali opór przeciwnika 25:21. Największa w tym zasługa Marcina Iglewskiego, który z niesamowitą energią zdobył większość punktów dla drużyny. Podobnie było w tajbreku na szczęście wygranym 15:11.

Krispol kontra Pekpol Ostrołęka - zobacz zdjęcia.