Eskulap 2013: etap wojewódzki

Eskulap 2013: etap wojewódzki. Lekarz rodzinny Dawid Kaczmarek, położna środowiskowa Teresa Wolska, Przychodnia Cedromed i Apteka Kapsułka wygrali w pierwszym etapie plebiscytu. Wesprzyjmy naszych kandydatów w głosowaniu wojewódzkim.

Eskulap 2013: etap wojewódzki. Od 31 października do 16 listopada można głosować na najlepszego lekarza, pielęgniarkę, stomatologa, przychodnię i aptekę w Wielkopolsce.

Zobacz: Eskulap 2013

Do drugiego etapu plebiscytu Eskulap 2013 awansowali kandydaci, którzy otrzymali największą liczbę głosów w regionach. Z Wrześni nominację otrzymała Teresa Wolska położna środowiskowa i kierowniczka Położniczego Ośrodka Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej Neovita, Dawid Kaczmarek, lekarz pracujący w Przychodni Lekarza Rodzinnego przy Szpitalu Powiatowym oraz Aneta Stachowiak z Primadentu. Najwięcej głosów w powiecie otrzymała też Przychodnia Zdrowia Psychicznego Cedromed i apteka Kapsułka we Wrześni.

Zwycięzca głosowania wojewódzkiego spędzi weekend w ekskluzywnym hotelu SPA. Ale najważniejsze dla kandydatów w konkursie Eskulap jest poparcie pacjentów, które otrzymują za pomocą sms-ów. To dla nich najlepszy dowód, że ich praca ma sens.

Eskulap 2013: etap wojewódzki

Aby zagłosować w plebiscycie Eskulap 2013, wystarczy wysłać pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) SMS z kodem przypisanym do kandydata. Każdego dnia z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę SMS-ów.

Dawid Kaczmarek, lekarz rodzinny - Przychodnia Lekarza Rodzinnego przy Szpitalu Powiatowym we Wrześni - wyślij sms o treści LEK.2 na numer72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Teresa Wolska, położna środowiskowa - Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej Neovita we Wrześni - wyślij sms o treści PIEL.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Aneta Stachowiak, stomatolog - Przychodnia Primadent we Wrześni - wyślij sms o treści STO.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Przychodnia Zdrowia Psychicznego NSZOZ Cedromed, ul. Opieszyn 10 - Września - wyślij sms o treści PRZY.4 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Apteka KAPSUŁKA ul. Chrobrego 10 - Września - wyślij sms o treści APT.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.