Eskulap 2013: etap wojewódzki. Lekarz rodzinny Dawid Kaczmarek, położna środowiskowa Teresa Wolska, Przychodnia Cedromed i Apteka Kapsułka wygrali w pierwszym etapie plebiscytu. Wesprzyjmy naszych kandydatów w głosowaniu wojewódzkim.

Eskulap 2013: etap wojewódzki. Od 31 października do 16 listopada można głosować na najlepszego lekarza, pielęgniarkę, stomatologa, przychodnię i aptekę w Wielkopolsce.

Zobacz: Eskulap 2013

Do drugiego etapu plebiscytu Eskulap 2013 awansowali kandydaci, którzy otrzymali największą liczbę głosów w regionach. Z Wrześni nominację otrzymała Teresa Wolska położna środowiskowa i kierowniczka Położniczego Ośrodka Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej Neovita, Dawid Kaczmarek, lekarz pracujący w Przychodni Lekarza Rodzinnego przy Szpitalu Powiatowym oraz Aneta Stachowiak z Primadentu. Najwięcej głosów w powiecie otrzymała też Przychodnia Zdrowia Psychicznego Cedromed i apteka Kapsułka we Wrześni.

Zwycięzca głosowania wojewódzkiego spędzi weekend w ekskluzywnym hotelu SPA. Ale najważniejsze dla kandydatów w konkursie Eskulap jest poparcie pacjentów, które otrzymują za pomocą sms-ów. To dla nich najlepszy dowód, że ich praca ma sens.

Eskulap 2013: etap wojewódzkiAby zagłosować w plebiscycie Eskulap 2013, wystarczy wysłać pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) SMS z kodem przypisanym do kandydata. Każdego dnia z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę SMS-ów.

Dawid Kaczmarek, lekarz rodzinny - Przychodnia Lekarza Rodzinnego przy Szpitalu Powiatowym we Wrześni - wyślij sms o treści LEK.2 na numer72355 (koszt 2.46 zł z VAT).Teresa Wolska, położna środowiskowa - Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej Neovita we Wrześni - wyślij sms o treści PIEL.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).Aneta Stachowiak, stomatolog - Przychodnia Primadent we Wrześni - wyślij sms o treści STO.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).Przychodnia Zdrowia Psychicznego NSZOZ Cedromed, ul. Opieszyn 10 - Września - wyślij sms o treści PRZY.4 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).Apteka KAPSUŁKA ul. Chrobrego 10 - Września - wyślij sms o treści APT.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!