W weekend 2-3 września będzie można trenować z piłkarzami Lecha Poznań W weekend 2-3 września będzie można trenować z piłkarzami Lecha Poznań

W weekend 2-3 września będzie można trenować z piłkarzami Lecha Poznań (© Adrian Wykrota)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marzysz o treningu z Lechem Poznań? Już w najbliższy weekend będzie to możliwe. Wystarczy wybrać się do Posnanii.

Organizatorzy aktywnego weekendu zachęcają do przyjścia do Posnanii 2 i 3 września.

- Przed wejściem głównym, od strony ulicy Kórnickiej, ustawione zostanie boisko piłkarskie na którym trenerzy i zawodnicy Lecha Poznań przeprowadzą zajęcia sportowe. – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. ­– W ramach zajęć młodzi zawodnicy nauczą się żonglować piłką, strzelać na dwa kontakty czy podań w parze. Spośród najlepszych graczy razem z trenerami Lecha wybierzemy dwóch, którzy zostaną zaproszeni na trening do Akademii Lecha we Wronkach.

W sobotę będzie również można zobaczyć autokar wożący piłkarzy Lecha, obejrzeć występy Kolejorz Girls oraz wziąć udział w zajęciach fitness przygotowanych przez Fabrykę Formy.

- W niedzielę, zainaugurowana zostanie kolejna edycja akcji „Kolejorz gra z klasą”, w której udział biorą uczniowie poznańskich szkół podstawowych - mówi Ćwiek. - Każda z drużyn, razem z jednym z zawodników Lecha, będzie rywalizować w sportowych konkurencjach.

Wszystkie zajęcia odbędą się przed wejściem głównym w godzinach 13:00 – 16:00.
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!